Oslavy

a svatby

V našem stylovém sálu  Vám rádi uspořádáme rodinné oslavy, svatby, promoce, křtiny nebo srazy.  Připravíme  Vám jedinečnou oslavu, během které můžete ochutnat gastronomické lahůdky našich kuchařů.
Vaši oslavu nebo raut připravíme dle Vašeho přání, veškeré podrobnosti s Vámi projednáme a doporučíme Vám jen to nejlepší a vše s profesionálním a především osobním přístupem. K dispozici máme sál a baketku.
 

Pro POŘÁDÁNÍ SVATEBNÍ HOSTINY nabízíme :

  • Pro svatební hostinu máme k dispozici sál pro cca 80 osob. U sálu se dá využít venkovní terasu, kam se vejde cca 25 osob. Do restaurace s banketkou se vejde 50 osob a i tyto prostory je možno využít v připadě, kdy by svatebních hostů bylo víc, než  je kapacita sálu. Je samozřejmostí, že Vám sestavíme svatební menu a připravíme svatební tabuli. Máte-li zájem uspořádat venkovní obřad, zajistíme Vám jej u hotelu. V případě velké svatební hostiny nabízíme možnost uzavření celého hotelu.
  • Ubytování - (romantický pokoj pro novomanžele na svatební noc , ubytování svatebních hostů, trávení líbánek- krásné prostředí wellness hotelu, relaxační wellness služby, klid a příjemná atmosféra)
  • Další asistenční služby pro organizaci svatby (služby floristky- svatební kytice, korzáž, kytice maminkám a družičkám, výzdoba stolů, aut, pokojů, slavnostního oblouku pro obřad,… služby vizážistky- svatební líčení nevěsty, maminek, družiček,… )