Wellness

v Beskydech

Ve wellness centru hotelu Kempa jsme pro Vás připravili krásné a stylové zázemí pro relax, regeneraci, zábavu a uvolnění.

Bazén je vyhřívaný na 28 - 30°C, má tvar ležaté osmičky, která tvoří 2 koupací části - dětskou (hloubka 70 cm) a plaveckou (hloubka 150cm). Obklad bazénu je proveden z klasické modrobílé mozaiky a efektní je i jeho podvodní osvětlení. Bazénovými atrakcemi jsou vodní chrlič, perličková lavice a dnový blower.

              

Finská sauna nabízí skvělou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci. V prostorné saunové kabině z topolového dřeva vyhřívané na 90°C může zde pohodlně rozjímat až šest osob. U sauny je k dispozici ledová sprcha a ochlazovací vědro. Odpočívat po saunovém rituálu můžete v solné jeskyni.

 

             

Dále nabízíme masáže od klasických relaxačních, přes masáž lávovými kameny až po regenerační zábaly.  Cenu masáží a další podrobnosti naleznete v samostatné nabídce masáže.

              

              

 


Solná jeskyně je vybudována z 9 tun kamenné soli, takže klima je zde opravdu vyjímečné. Příjemnou atmosféru dotváří led osvětlení a relaxační hudba. 

 

              

 

Whirpool vás nádherně prohřeje zejména když příjdete vymrznutí po řádění ve sněhu nebo když vás venku zaskočí sychravé počasí. 

               

 

 

Občerstvení do wellness centra je možno zakoupit v restauraci na baru.

Všechny služby v našem wellness centru můžete svým blízkým zakoupit též i formou dárkového poukazu.