
HOTEL KEMPA

Svatba v Beskydech

Vážení budoucí novomanželé,

jsme nadšení, že můžeme být součástí jednoho z nejvýznamnějších okamžiků vašeho života – vaší svatby! S radostí vás zveme, abyste si vybrali náš hotel jako místo pro váš velký den.

Náš hotel je ideálním místem pro pořádání svateb díky svému krásnému prostředí Beskyd, profesionálnímu personálu a bohatým možnostem pro personalizaci vaší svatební události. 

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte a domluvte si schůzku, abychom mohli začít plánovat váš vysněný svatební den. Jsme tady pro vás a rádi vám pomůžeme udělat z vaší svatby nezapomenutelný zážitek.

S láskou.

hotel Kempa

Proč si vybrat náš hotel pro váš speciální den?

Svatební služby

Elegantní prostředí

Naš hotel Kempa nabízí krásné pokoje a venkovní prostory.

Kulinářské umění

Naši šéfkuchaři vám připraví lahodné pokrmy, které budou vašim hostům chutnat. Můžeme vám nabídnout širokou škálu menu od tradičních po moderní a vegetariánské možnosti.

Profesionální tým

Náš tým zkušených koordinátorů svateb je tu, aby vám pomohl při plánování a realizaci každého detailu vaší svatební události. Od výběru svatebního menu a květin po organizaci hudby a ubytování pro hosty - postaráme se o všechny vaše potřeby.

Pohodlné ubytování

Pro vaše hosty jsou k dispozici pohodlné pokoje a apartmány, které jim umožní zůstat na místě celý víkend a užít si každý okamžik s vámi.